KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16705103

nr 1670 5103

Oidentifierad konstnär. Signerad R Roos, Vattendrag med fåglar. Olja på duk, 38x54 cm, yttermått inklusive ram: 48x65 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

lördag 21 december 2024
kl 20:49:58